REKUPERACJA

Rekuperacja Rzeszów
THG HEATING & COOLING

Rekuperacja Rzeszów

Co to rekuperacja i jak działa?

Rekuperacja Rzeszów – Jest to nic innego, jak wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Rekuperacja, jako wentylacja mechaniczna, działa dzięki ruchowi powietrza, który jest wytwarzany przez maszynę – rekuperator. Dzięki niemu ruch powietrza nawiewanego jest kontrolowany i eliminowany, a ciepło z nagrzanego już powietrza, odzyskiwane. System ten służy do zamieniania brudnego i zużytego powietrza na czyste i świeże. Co więcej, rekuperacja nie tylko pozwala ogrzać świeże powietrze, ale również je oczyszcza.

REKUPERACJA RZEZSZÓW - Jakie korzyści daje rekuperacja?

Rekuperacja Rzeszów pozwala Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu własnego domu i dba o Twoje zdrowie. Umożliwia oszczędność energii, filtrowanie powietrza, wentylację na żądanie i eliminuje ilość kurzu w mieszkaniu. Co więcej, rekuperacja sprawia, że  nie ma potrzeby otwierania okien, a co za tym idzie, m.in. brak owadów.

Jeśli Twoja lokalizacja to Rzeszów, rekuperacja wykonana przez naszych specjalistów z pewnością sprawi Ci dużo szczęścia i pozwoli zaczerpnąć się świeżym powietrzem we własnym domu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI:

Poza rekuperacją, w Rzeszowie i okolicy +30km wykonujemy również inne usługi takie jak m. in.: