POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła Rzeszów
THG HEATING & COOLING

Pompy ciepła Rzeszów

Pompy ciepła Rzeszów – to urządzenia, które stają się coraz bardziej popularne nie tylko w instalacjach ogrzewczych, ale też klimatyzacyjnych. Spełniają swoją funkcję również podczas przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Jak działa pompa ciepła?

Pobiera ona energię z powietrza i korzysta z niej, by ogrzewać albo chłodzić obiekt oraz przygotować ciepłą wodę użytkową. Taka pompa wyposażona jest w sprężarkę, która tłoczy ciepło do budynku. Dzięki temu, że pompa ciepła spręża energię, która jest zgromadzona w jednym miejscu i pompuje ją w  inne miejsce, ogrzewa obiekt korzystając z ciepła i spręża je do takiej temperatury, jaka jest potrzebna czy to do ogrzania budynku czy przygotowania ciepłej wody.

pompy ciepła rzeszów - Jakie są największe zalety pomp ciepła?

Pompy ciepła są nie tylko proste w montażu i całkowicie bezobsługowe, ale również ekologiczne, tanie i bezpieczne. Pompy ciepła nie tylko czterokrotnie obniżają koszty ogrzewania budynku i wody użytkowej oraz są w pełni zautomatyzowane, ale również należą do bardzo bezpiecznych rozwiązań, ponieważ nie ma zagrożenia pożarowego czy ulatniania się gazu i dbają o ekologię, jako że wykorzystują potencjał powietrza. Istnieje kilka rodzajów pomp ciepła, które wyróżniają się wg źródła ciepła, z którego korzystają.

Bez względu na rodzaj pomp ciepła, jeśli lokalizacja wykonania usługi  to Rzeszów (i okolice +30km), możemy zająć się nie tylko ich montażem, uruchomieniem oraz serwisowaniem, ale również naprawą. Wykonujemy też instalacje grzewcze oraz ich przeróbki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI:

Poza pompami ciepła, w Rzeszowie i okolicy +30km wykonujemy również inne usługi takie jak m. in.: