"Szybko, sprawnie i skutecznie - na ten numer dzwoń koniecznie" 511 009 111 - Marcin

 • Janusz, Wola Zgłobieńska

  Jestem bardzo zadowolony z mojego systemu grzewczego. Wszystko wykonane tak jak chciałem. Miałem trochę kłopotów z ustawieniem  ogrzewania ale Andrzej wrócił i wytłumaczył mi jeszcze raz!

  Dzięki

   

 • Anna, Łańcut

  THG Heating wykonał pracę hydrauliczne w mojej łazience i kuchni. Grzesiek i Piotrek wykonali znakomitą robotę i pozostawili po sobie czysto.zdecydowanie polecę THG Heating wszystkim znajomym.

  Pozdrawiam Ania

   

   

 • Damian, Krzywa

  Pracownicy byli punktualnie każdego dnia. Wymienili czesc ogrzewania na pierwszym piętrze  i kocioł gazowy z zasobnikiem. Wszystko działa jak powinno.

  A co najważniejsze że cena ustalona na początku nie zwiększyła się dwukrotnie tylko pozostała jak ustaliliśmy. Dziękuję i zapraszam na serwis za rok!

   

 • Gabriela, Łąka

  Mogę z czystym sumieniem polecić THG Heating jako dokładną firmę, która oferuje konkurencyjne ceny i bardzo profesjonalne wykonanie. W ciągu ostatnich 3 lat wykonali dla nas wiele zleceń i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z ukończonych projektów.

 • Paulina,  Rzeszów

  Jestem bardzo zadowolona z prac w łazience jakie wykonal Marcin z Andrzejem. Dziękuję bardzo, naprawdę doceniam Waszą ciężką pracę w ciągu ostatnich dni. W łazience jest absolutnie wspaniale i ciepło!

   

 • Adrian, Tyczyn

  Bardzo profesjonalnie i za godziwą cenę. Miałem zamontowany nowy kocioł, a teraz pomieszczenie, w którym jest zamontowany, wygląda zupełnie inaczej. W grę wchodziło dużo planowania i wszystko odbyło się z uwagą ekspertów.